Dobrodošli na party forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli na party forum

Ovo je forum na kojemu se forumaši druže.
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 World of Warcraft

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
mobitelash

mobitelash


Broj postova : 53
Location : Stormwind
Registration date : 16.12.2007

World of Warcraft Empty
PostajNaslov: World of Warcraft   World of Warcraft Icon_minitimened pro 16, 2007 9:15 pm

Evo da ima tema za ovu najpopularniju igru na svijetu Smile Bar za mene World of Warcraft 269632


Zadnja promjena: ; ned pro 16, 2007 9:40 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Stormbreaker

Stormbreaker


Broj postova : 156
Registration date : 15.12.2007

World of Warcraft Empty
PostajNaslov: Re: World of Warcraft   World of Warcraft Icon_minitimened pro 16, 2007 9:19 pm

Ja ponekad igram na privatnim serverima...
[Vrh] Go down
Silence

Silence


Broj postova : 21
Age : 32
Registration date : 16.12.2007

World of Warcraft Empty
PostajNaslov: Re: World of Warcraft   World of Warcraft Icon_minitimened pro 16, 2007 9:29 pm

ne igram niti planiram Cool
[Vrh] Go down
mobitelash

mobitelash


Broj postova : 53
Location : Stormwind
Registration date : 16.12.2007

World of Warcraft Empty
PostajNaslov: Re: World of Warcraft   World of Warcraft Icon_minitimened pro 16, 2007 9:32 pm

Ja se idući tjedan vraćam na svoj starog lika na blizz serveru World of Warcraft 130871 World of Warcraft 130871 , a sad igram na privatnim World of Warcraft 269632
[Vrh] Go down
Stormbreaker

Stormbreaker


Broj postova : 156
Registration date : 15.12.2007

World of Warcraft Empty
PostajNaslov: Re: World of Warcraft   World of Warcraft Icon_minitimened pro 16, 2007 9:42 pm

Kojeg lika imaš na blizz serverima, a kojeg na privatnim?
[Vrh] Go down
mobitelash

mobitelash


Broj postova : 53
Location : Stormwind
Registration date : 16.12.2007

World of Warcraft Empty
PostajNaslov: Re: World of Warcraft   World of Warcraft Icon_minitimened pro 16, 2007 9:44 pm

Na blizz serveru imam level 48 Human Paladina,a na private imam level 70 Blood elf Paladin, Undead Warrior, Draenei Shaman (sve level 70 sa full T6 i lijepim weaponima)
[Vrh] Go down
Stormbreaker

Stormbreaker


Broj postova : 156
Registration date : 15.12.2007

World of Warcraft Empty
PostajNaslov: Re: World of Warcraft   World of Warcraft Icon_minitimened pro 16, 2007 9:55 pm

mobitelash je napisao/la:
Na blizz serveru imam level 48 Human Paladina,a na private imam level 70 Blood elf Paladin, Undead Warrior, Draenei Shaman (sve level 70 sa full T6 i lijepim weaponima)

Ne znam ja šta je T6 jer sam tek nedavno počeo igrati, a nemam baš vremena...
[Vrh] Go down
mobitelash

mobitelash


Broj postova : 53
Location : Stormwind
Registration date : 16.12.2007

World of Warcraft Empty
PostajNaslov: Re: World of Warcraft   World of Warcraft Icon_minitimened pro 16, 2007 10:00 pm

U igri imaš setove oklopa (armor) koji imaju svoj naziv...A jedan set se zove Tier.Znači, imaš 6 setova ukupno, a T6 je kratica.T6 je ukratko najbolji armor set koji možeš dobiti u igri na Blizz serveru, ali i uopće. Imaš još i 3 Dungeon Seta, ali oni nisu dobri koliko je neki Tier set dobar.
[Vrh] Go down
Stormbreaker

Stormbreaker


Broj postova : 156
Registration date : 15.12.2007

World of Warcraft Empty
PostajNaslov: Re: World of Warcraft   World of Warcraft Icon_minitimened pro 16, 2007 10:01 pm

I di dobivaš te setove??
[Vrh] Go down
mobitelash

mobitelash


Broj postova : 53
Location : Stormwind
Registration date : 16.12.2007

World of Warcraft Empty
PostajNaslov: Re: World of Warcraft   World of Warcraft Icon_minitimened pro 16, 2007 10:05 pm

Setove dobijaš od vendora (prodavači). Znači,trebaš sad helmet od T5. Za njega moraš ići u instancu Tempest Keep. Znači, Tiere dobijaš iz instanci tako da kupiš iteme koji bacaju bossovi u dungeonima i raid_ovima. A ti itemi ti izgledaju kao dio armora i epic su kvalitete, a njih mjenjaš kod vendora. Da bi skupio neki Tier set,moraš mjesecima ići u instance gdje se dropaju (bacaju) ti itemi za Tier. Tako je na Blizz serveru. A na private serveru jednostavno odeš kod vendora koji ima naziv npr T6 i tamo besplatno uzmeš cijeli set.
[Vrh] Go down
Stormbreaker

Stormbreaker


Broj postova : 156
Registration date : 15.12.2007

World of Warcraft Empty
PostajNaslov: Re: World of Warcraft   World of Warcraft Icon_minitimened pro 16, 2007 10:08 pm

Ali ja ne igram na fun serverima nego na normal serverima....
[Vrh] Go down
mobitelash

mobitelash


Broj postova : 53
Location : Stormwind
Registration date : 16.12.2007

World of Warcraft Empty
PostajNaslov: Re: World of Warcraft   World of Warcraft Icon_minitimened pro 16, 2007 10:11 pm

Pa ovisi kako gdje dobiješ taj armor. Jel plaćaš WoW (100kn mjesec) ili igraš na private serveru? Normal server imaš i Blizz i private. Ovisi, na nekom private serveru ni ne možeš imati T6 i T5, nego samo do T4.
[Vrh] Go down
Stormbreaker

Stormbreaker


Broj postova : 156
Registration date : 15.12.2007

World of Warcraft Empty
PostajNaslov: Re: World of Warcraft   World of Warcraft Icon_minitimened pro 16, 2007 10:13 pm

Igram na private serveru, ali ne igram na fun serverima na kojima dosta brzo dođeš do 70. lvl...
[Vrh] Go down
mobitelash

mobitelash


Broj postova : 53
Location : Stormwind
Registration date : 16.12.2007

World of Warcraft Empty
PostajNaslov: Re: World of Warcraft   World of Warcraft Icon_minitimened pro 16, 2007 10:16 pm

Ja igram na fun serveru Razz Iako na tom istom serveru prošli vikend nije bilo opcije doći na level 70 odmah, nego su ti ljudi dodali tu opciju jučer Sad Tako da sam prvo levelao do 70. na tom private serveru Sad
[Vrh] Go down
mihinho

mihinho


Broj postova : 137
Age : 34
Location : Selce
Registration date : 22.12.2007

World of Warcraft Empty
PostajNaslov: Re: World of Warcraft   World of Warcraft Icon_minitimepon pro 24, 2007 1:17 am

igra mi se ne sviđa,COD i BF2 su puno bolje igrice od Warcrafta
[Vrh] Go down
Sponsored content





World of Warcraft Empty
PostajNaslov: Re: World of Warcraft   World of Warcraft Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
World of Warcraft
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dobrodošli na party forum :: Informatika :: Kompjuterske igre i igre za konzole-
Forum(o)Bir: